Piłki tenisowe treningowe/juniorskie

Nauka gry w tenisa może być dla dziecka wspaniałą przygodą! Maluchy mogą rozpocząć naukę już od 4 roku życia, rozwijając koordynację ruchową oraz kształtując technikę. Odpowiednie przygotowanie ułatwia osiągnięcie zawodowego poziomu w późniejszych latach życia. Z myślą o dzieciach zainteresowanych grą w tenisa, jak również o dorosłych którzy chcą rozpocząć naukę, przygotowaliśmy specjalną ofertę juniorskich piłek tenisowych, które świetnie sprawdzają się również jako piłki treningowe.

Sprawdzone piłki tenisowe dla dzieci i dla początkujących

Łatwo można się domyślić, że piłki do tenisa z których korzystają dorośli gracze, nie są odpowiednie dla dzieci które dopiero rozpoczynają naukę gry. Renomowani producenci sprzętu tenisowego tacy jak firma TRETORN oraz HEAD zadbali o najmłodszych graczy, opracowując specjalne piłki do tenisa dla dzieci. W przeciwieństwie do tradycyjnych piłek używanych przez zawodowców, piłki tenisowe treningowe są bardziej miękkie i wolniejsze, dzięki czemu dziecko ma więcej czasu na reakcję i łatwiej jest mu wykonać celne uderzenie. W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne piłki tenisowe przeznaczone dla dzieci w określonych kategoriach wiekowych. Bezciśnieniowe piłki do tenisa HEAD T.I.P. RED to idealny wybór dla graczy w wieku 5-8 lat, z kolei piłki z obniżonym ciśnieniem TRETORN STAGE 1 ACADEMY GREEN doskonale nadają się dla dzieci w przedziale wiekowym 9-10 lat. Zaprojektowane z myślą o początkujących graczach, piłki tenisowe treningowe są lekkie i charakteryzują się mniejszym odskokiem, niż w przypadku standardowych piłek. Dzięki temu dzieciom, jak również początkującym graczom łatwiej jest wykonywać uderzenia i wykształcić odpowiednią technikę.

Lekkie i wytrzymałe piłki tenisowe dla dzieci

Dostępne w tej kategorii piłki do tenisa dla dzieci stanowią sprawdzony wybór dla młodych graczy, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na korcie. Odpowiednio dobrane do wieku piłki tenisowe ułatwiają naukę gry i sprawiają, że każdy trening staje się dla dziecka przyjemnością. Gra w tenisa to połączenie świetnej zabawy z aktywnością fizyczną, a także rozwijaniem koordynacji ruchowej oraz mięśni. Ze względu na tak liczne zalety, warto zachęcać swoją pociechę do nauki już we wczesnych latach życia!

Skompletuj wysokiej jakości sprzęt tenisowy na Domtenisa.pl

Twoje dziecko wkrótce rozpocznie naukę gry w tenisa i szukasz dla niego najlepszego sprzętu? Sklep internetowy Domtenisa.pl to idealne miejsce! U nas z łatwością skompletujesz wszystkie niezbędne do gry elementy – wysokiej jakości odzież, sprzęt do tenisa, a także profesjonalne piłki tenisowe. Oferujemy wyłącznie produkty uznanych marek – HEAD, WILSON, BABOLAT oraz TRETORN. Zamów kompletne wyposażenie do gry w tenisa w naszym sklepie online!